Türkçe   İngilizce
Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Haberler
Hizmetlerimiz
E-Katalog
Sertifikalar
İnsan Kaynakları
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
- Ürünlerimiz
- Hizmetlerimiz
- Haberler
- İnsan Kaynakları
- İletişim
HİZMETLERİMİZ
Ana SayfaHizmetlerimiz « geri dön
Yapıştırma Harçları
İşletmemizde aramış olduğunuz tüm seramik yapıştırıcılar, flex seramik yapıştırıcılar, granit ve mermer yapıştırıcıları, fayas yapıştırıcıları gibi tüm ürünlerin hepsini istenilen miktarlarda satışı yapılmaktadır. Bizimle irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Nelere dikkat edilmeli ? 
 
 
-Nanokim Yapıştırma Harcı, uygulama öncesinde kontrol edilmelidir. Raf ömrü dolmuş, topaklı veya taşlaşmış ürün kesinlikle kullanılmamalıdır.
-Nanokim Yapıştırma Harcı etiket bilgilerinde bulunan hazırlama şekline göre hazırlanmalıdır.
-Nanokim Yapıştırma Harcı hazırlanması esnasında ambalaj bilgilerinde belirtildiği miktarda su üzerine, ürün ya da yapıştırıcı yavaşça boşaltılmalı ve homojen bir karışım elde edilinceye kadar karıştırılmalıdır. Karışım düşük devirli mikser ile yapılmalıdır. Uygulama talimatında belirtilmeyen herhangi bir katkı katılmamalıdır.
-Yüzey hazırlama kriterlerine dikkat edilmelidir.
-Uygulama öncesinde mekana ve uygulama şekline uygun sınıfta yapıştırıcı seçilmelidir.
-Dış cephe kaplamalarında mutlaka kombine yöntem uygulanmalı ve yüksek esnekliğe sahip yapıştırma harçları kullanılmalıdır.
-Daha iyi bir yapışma yüzeyi elde etmek için harç, malanın düz kısmı ile yüzeye yayıldıktan sonra karo ebadına uygun olarak seçilmiş malanın dişli kısmı ile taraklanmalıdır.
-Karolar, etiket bilgilerinde belirtilen kabuklaşma süresi içerisinde, taraklanan harç üzerine tercihen kuvvet uygulanarak yapıştırılmalıdır. Yüksek sıcaklık, düşük nem, rüzgar gibi uygun olmayan ortam şartlarında yapılan uygulamalarda bu süre kısalabilir. Süresi dolan harcın üzerine yapıştırma işlemi yapılmamalı, harç yüzeyden kazınmalıdır.
-Kaptaki kullanım süresi geçmiş veya kabuklaşmış harç atılmalıdır.
-Çimento esaslı ürünler ile yapıştırılan karoların en az 24 saat direkt su ile temasından kaçınılmalıdır.
-Seramik uygulama işlemlerinde yüzeydeki mevcut dilatasyonlar göz önünde bulundurulmalı, kaplama işlemi esnasında belli aralıklarda genleşme  derzleri bırakılmalı, köşe geçiş ve genleşme derzlerinde mutlaka uygun profil uygulaması yapılmalıdır.
 
Adres: Hamitli Mah. Uzuncaorman Sok. No:48/A Hendek / SAKARYA Telefon: 0 850 650 6266 Faks: 0 264 654 55 00 E-Posta: info@nanokim.net
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Haberler | Hizmetlerimiz | Sertifikalar | İnsan Kaynakları | İletişim | Etiketler © Tüm Hakları Saklıdır