Türkçe   İngilizce
Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Haberler
Hizmetlerimiz
E-Katalog
Sertifikalar
İnsan Kaynakları
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
- Ürünlerimiz
- Hizmetlerimiz
- Haberler
- İnsan Kaynakları
- İletişim
HİZMETLERİMİZ
Ana SayfaHizmetlerimiz « geri dön
Derz Dolgu Harçları
İşletmemizde aramış olduğunuz tüm derz dolgu harçları satılmaktadır. İster perakende isterseniz de toptan olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünler granit, mermer, fayans vb. gibi tüm zemin ürünlerinde kullanılmaktadır.
 
 
Derz Dolgu Uygulamalarında Dikkat edilecek Hususlar
 
-Nanokim Derz Dolgu uygulama öncesinde kontrol edilmelidir. Raf ömrü dolmuş, topaklı veya taşlaşmış ürün kesinlikle kullanılmamalıdır.
-Nanokim Derz Dolgu harcı, etiket bilgilerinde bulunan hazırlama şekline göre hazırlanmalıdır.
-Nanokim Derz Dolgunun hazırlanması esnasında, toz, ambalaj bilgilerinde belirtildiği miktarda su üzerine yavaşça boşaltılmalı ve homojen bir karışım elde edilinceye kadar karıştırılmalıdır. -Karışım düşük devirli mikser ile yapılmalıdır. Uygulama talimatında belirtilmeyen herhangi bir katkı katılmamalıdır.
-Nanokim Derz Dolgu yerde ve duvarda aynı kıvamda hazırlanmalıdır.
-Nanokim Derz Dolgu uygulaması öncesinde derz araları temizlenmeli ve derz dolgu harcı suyunu çok çabuk kaybetmemesi için derz araları nemlendirilmelidir.
-Nanokim Derz Dolgu uygulaması esnasında ilk silime, derzlerin doldurulması sonrasında, seramik yüzeydeki derz kalıntıları matlaştıktan sonra geçilmelidir.
-Nanokim Derz Dolgu silimi düzgün bir şekilde yapılmalı, seramiklerin yüzeyindeki kir kalıntılarının derz aralarına taşınmamasına dikkat edilmelidir.
-Silim esnasında iyi sıkılmış çok hafif nemli sünger kullanılmalı, kesinlikle ıslak silim yapılmamalıdır.
-Uygulama esnasında derz genişliğine ve mekana uygun derz dolgu malzemesi kullanılmalıdır.
-Genleşme derzlerinde, parapet ve zemin birleşim noktalarında poliüretan esaslı derz dolgu malzemeleri kullanılmalıdır.
 
Adres: Hamitli Mah. Uzuncaorman Sok. No:48/A Hendek / SAKARYA Telefon: 0 850 650 6266 Faks: 0 264 654 55 00 E-Posta: info@nanokim.net
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Haberler | Hizmetlerimiz | Sertifikalar | İnsan Kaynakları | İletişim | Etiketler © Tüm Hakları Saklıdır