Türkçe   İngilizce
Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Haberler
Hizmetlerimiz
E-Katalog
Sertifikalar
İnsan Kaynakları
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
- Ürünlerimiz
- Hizmetlerimiz
- Haberler
- İnsan Kaynakları
- İletişim
Yapı Kimyasalları
Ana Sayfa « geri dön
Yapı Kimyasalları
Firmamız yapı kimyasalları sektöründe hizmet vermektedir. Bu ürünler sayesinde yapılarınıza farklılıklar katabilir ve olası doğa koşullarına karşı yapılarını güven altına alabilirsiniz. Peki, nedir bu yapı kimyasalları?
Yapı kimyasalları, inşaat ve bina yapımında kullanılan yardımcı malzemeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapı kimyasalları tamir harçları, yapısal güçlendirme ürünleri, su ve ısı yalıtım ürünleri, endüstriyel zemin ürünleri, yapıştırma ve derz ürünleri vs. gibi gruplandırılmaktadır. Her grup kendi içerisinde çeşitler içermektedir. Mesela tamir harçları içerisinde ince tamir harcı, kalın tamir harcı, tamir harcı rötresiz vs. bulunmaktadır.
 
Yapı kimyasalları arasında genel olarak su ve ısı yalıtımında kullanılan ürünler ön plana çıkmaktadır. Bunlar dekoratif sıva, levha sıva harcı, levha yapıştırma harcı, su izolasyon malzemesi, kristalize su izolasyon malzemesi şeklinde karşımıza çıkar. Yapıştırma harçları karşımıza gaz beton örgü harcı, seramik yapıştırma harcı, granit mermer yapıştırma harcı, flex yapıştırma harçları şeklinde bulunur. Derz dolgu harçları yapı kimyasalları arasında derz dolgu, flex derz dolgu, silikonlu derz dolgu şeklinde karşımıza çıkar. Evet her gruptan bir çok örnekle çeşitlendirme yapılabilir.
 
Firmamızda yapı kimyasalları alanında tüm ihtiyaç duymuş olduğunuz harçlar, derz dolguları, yapıştırıcılar vb. gibi tüm ürünleri bulabilmektesiniz. Bu ürünler hakkında daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.
 
 
 
Adres: Hamitli Mah. Uzuncaorman Sok. No:48/A Hendek / SAKARYA Telefon: 0 850 650 6266 Faks: 0 264 654 55 00 E-Posta: info@nanokim.net
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Haberler | Hizmetlerimiz | Sertifikalar | İnsan Kaynakları | İletişim | Etiketler © Tüm Hakları Saklıdır